28.05.2026
7
Касів Ясь канюшину,
Паглядав на дявчину.
А дявчина жита жала,
Ди на Яся паглядала:
"Чі ти Ясь, чі ти нє,
Спадабався ти мнє!"
Кінув Яська касіть,
Пачав мамку прасіть:
"Люба мамка мая,
Ажані ж ти мянє!"
"Дик бяри ж Станіславу,
Ка сядєла на всю лаву".
"Станіславу нє хачу,
Бо на лаву нє всажу!"
"Дик бяри ж ти Яніну,
Працявітую дявчину".

Комментарии